מודל ההשקעות של אר בריבוע

בין 15% - 8% תשואה שנתית

ארצות הברית מציעה שלל הזדמנויות להכנסה נוספת גם ללא מעבר מקום מגורים או שינוי דרסטי בקריירה. מחירי הנדל"ן בארץ בשמיים ו-5% נחשבים פה לתשואה טובה על ההשקעה, הבורסה היא השקעה די מסוכנת. בנסיבות שכאלה, הצעות לרכוש נכס במחיר הנע בין 70 ל-100 אלף דולרים, ועוד בארצות הברית, בהשקעה כספית מינימלית לעומת המחירים בישראל ותשואה גבוהה משמעותית של בין 8%-15% בשנה, היא דרך טובה יותר ליצירת עליית מדרגה כלכלית.

הקשר בין משבר הנדל"ן בארה"ב ב-2008
למודל ההשקעות של אר בריבוע

שוק הנדל"ן בארה"ב זוכה להתעניינות רבה בשנים האחרונות. הסיבה המרכזית לכך היא המשבר הכלכלי שפרץ בארה"ב ובעולם כולו ב-2008, דבר שהביא לירידה משמעותית במחירי הנדל"ן בארה"ב. משקיעים זרים מהעולם כולל מישראל קיוו למצוא בארה"ב הזדמנות להשקעה במחיר נמוך שתביא לרווחים נאים. עם זאת, כאשר משקיע שאיננו מקומי רוצה להשקיע בשוק זר עליו ללמוד קודם על השוק בו הוא מעוניין להשקיע ופה נכנסת לתמונה מיזם אר בריבוע שבראשו עומד רוברט רבין. עו"ד בהשכלתו, בעל ניסיון רב שנים בהשקעות פיננסיות ונדל"ן ברחבי העולם. גם רוברט הגיע לארה"ב לאחר המשבר ב-2008. הוא השקיע מכספו בלא מעט מיזמים בפלורידה ובאוהיו, למד את השוק, יצר קשרים ורווחים ובשנים האחרונות פתח את מיזם אר בריבוע המאפשר גם לכם להיות שותפים שלו ושל שאר חברי הקבוצה בהשקעות בנדל"ן ברחבי ארה"ב. השקעות נדל"ן איכותיות בארה"ב המהוות הזדמנויות עסקיות טובות במיוחד.

מודל ההשקעות של אר בריבוע בנוי על קניית יחידות השקעה. כל יחידה היא על סך 25,000 דולר, כאשר בכל קבוצת רכישה יש עד 35 יחידות כאלה. משקיע יכול לרכוש יחידה אחת בלבד או כמה יחידות, על פי בחירתו. ההשקעה היא לשלוש שנים בלבד שבתומן מנזילים את הנכס והתשואה מחולקת בין המשקיעים, לכל אחד על פי אחוזי השקעתו.

ב- 2008 סבלה ארה"ב ממשבר הסאב פריים ומחירי הנכסים בה צנחו, שנה לאחר מכן החל רוברט רבין שעומדת בראש קבוצת אר בריבוע, לרכוש נכסים בפלורידה ולאחר מכן בקליבלנד אוהיו. ארה"ב היא מדינה גדולה מאוד ולכן קצב ההתאוששות והצמיחה משתנה בין האזורים. המטרה של הקבוצה היא למצוא תמיד את האזור הבא בו הסבירות לעליית ערך הנכסים היא גבוהה.

למרות זאת, בהשקעה באמצעות אר בריבוע לא תשלמו דמי ניהול ויתרה מכך, אנשי הקבוצה הם שותפים שלכם בקבוצת הרכישה. את הרווח הנוסף שלהם כמובילי הפרויקט הם מקבלים רק לאחר שיחולקו 5% התשואה הראשונים בין משקיעי הקבוצה. אחוזי התשואה הנוספים מתחלקים בין אר בריבוע לשאר המשקיעים ביחס של 35% – 65% בהתאמה. כלומר, גם על הרווחים מהנכס שיעלו על 5% תקבלו, כמשקיעים, את מרביתו של הרווח.

השותפות הזו יוצרת אינטרס משותף ומוטיבציה רבה למציאת נכסים שמוערכים בחסר ויכולים להניב תשואות גבוהות בהשכרה ובמכירה. עד כה שבע קבוצות רכישה נהנו ממודל השקעות זה, כאשר הנדל"ן בו השקיעו היה במרכז פלורידה ובקליבלנד, הקבוצה הבאה מתעתדת להשקיע בנכסים בדטרויט מישגן. בחירת הנכסים נעשית בשווקים בהם ישנה גם תשואה טובה מהשכרה וגם יש אינדיקציה לעלית שווי הנכס שתגיע העת למכור אותו.

אר בריבוע אינה מבטיחה הבטחות שווא ולכן אין הבטחות על אחוז התשואה ויש אף אופציה להשאיר את הנכס לשנה נוספת ולא למכור אותו בתום שלוש השנים במידה וערכו לא עלה בהתאם לציפיות. אך ניסיונה של אר בריבוע מלמד ששלוש שנים הם נקודת איזון אשר מאפשרת גם להרוויח יפה מהנכס וגם מאפשרת למשקיעים ליהנות מתשואה טובה מבלי לחכות זמן רב מדי.

היתרונות הבולטים שלנו כמיזם להשקעות נדל"ן בארה"ב
אנחנו חלק מהעסקה

מכיוון שאנחנו בטוחים שההשקעות שלנו כדאיות, אנו הראשונים שחותמים על מסמכי הצטרפות בכל השקעה שמנוהלת על ידינו.

אנחנו חלק מהעסקה

מכיוון שאנחנו בטוחים שההשקעות שלנו כדאיות, אנו הראשונים שחותמים על מסמכי הצטרפות בכל השקעה שמנוהלת על ידינו.

השקעות בסכומים שונים

לכל משקיע במיזם יש בעלות על פי חלקו בעסקה, ולכן ניתן להשקיע בסכומים שונים. הנכסים עצמם נרשמים ע"ש השותפות שבבעלות יחסית של המשקיע.

דו"ח דו שנתי שקוף

למשקיעים מוענקת גישה שקופה ומלאה לכל מסמכי השותפות, ונשלחים להם דו"חות שמונפקים כל חצי שנה, לרבות דו"חות חשבונאים שנתיים שנערכים על ידי רואה החשבון של השותפות.

הרווח שלנו תלוי בהצלחת המיזם

בדיוק כמו יתר המשקיעים, גם אנחנו מרווחים מההצלחה של הפרויקט. אנו לא גובים דמי ניהול. יתרה מזאת - אנו מבטיחים קדימות ברווחים למשקיעים לפני שאנחנו משתתפים ברווחים.

אמינות

המיזם שלנו בוטיק שמעניק שירות אישי וכל לקוח. כמו כן - אנחנו לא מתנהלים בדרך שמצריכה הוצאות גבוהות, שבסופו של דבר מושתות על המשקיעים.

ניהול שוטף

אנחנו מודעים לכל הנעשה בנכסים שלנו בכל עת מכיוון שאנחנו מנהלים קשרים יומיומיים עם מנהלי הפרויקטים בארה"ב.

מועניינים לקבל מידע נוסף?

צרו איתנו קשר ונשמח לסבר לכם עוד על מיזם אר בריבוע