אר בריבוע

אר בריבוע בניהול רוברט רבין – חברת יעוץ השקעות בתחום הנדל"ן בשוק האמריקאי.

הסיפור של אר בריבוע

הסיפור של אר בריבוע אתחיל באוקטובר 2009, כשטסתי לראשונה לפלורידה על מנת לבדוק את שוק הנדל"ן שצנח בעקבות משבר הסאב פריים 

רוברט רבין

בשנים האחרונות צבר ניסיון בעשרות עסקאות נדל"ן מוצלחות בפלורידה לאחר פרוץ משבר הנדל"ן הגדול בארה"ב. בתחילה באזור מיאמי ולאחר מכן במרכז פלורידה.

כך הכל התחיל

הסיפור של אר בריבוע התחיל באוקטובר 2009, כשטסתי לראשונה לפלורידה על מנת לבדוק את שוק הנדל"ן שצנח בעקבות משבר הסאב פריים – משבר פיננסי-נדל"ני, שפרץ בארצות הברית ביולי 2007, והתגלגל החל מספטמבר 2008 לידי משבר פיננסי כלל עולמי. בנובמבר באותה שנה רכשתי את הנכסים הראשונים שלי במיאמי, אשר ניקנו בבניין דירות יוקרתי במרכז מיאמי, במחירים הנמוכים משמעותית ממחירי עלות הקמת הבניינים. סיטואציה זו הייתה חסרת הגיון כלכלי, והיוותה עבורי את אחת ההזדמנויות העסקיות האטרקטיביות ביותר שזכיתי לראות, אם לא האטרקטיביות שבהן.

במהלך השנים המשכתי להשקיע בשוק של מיאמי, עד שהבחנתי שהשוק הופך להיות יקר ופחות אטרקטיבי, כאשר מיליארדי דולרים של כסף דרום אמריקאי נכנסו לשוק והפכו אותו לפחות רלבנטי להשקעות שעינינו אותי. לאחר שבדקתי מספר שווקים חלופיים החלטתי להעביר את הפעילות שלי למרכז פלורידה – בעיקר באזור אורלנדו, בירת פארקי השעשועים העולמית.
מאז בצעתי עשרות עסקאות נדל"ן. חלקן היו מעולות, חלקן היו מוצלחות מאוד, חלקן פחות מוצלחות. למדתי היטב את שוק הנדל"ן בפלורידה, על כל היבטיו, ורכשתי ניסיון רב בביצוע עסקאות ובניהול נכסים בשוק הפרטי והמסחרי.

במהלך השנים האחרונות, ובמקביל להשקעות שביצענו בפלורידה, המשכתי לבחון שווקים נוספים בארצות הברית. לאחר בדיקות כדאיות רבות וביקור במקום, בתחילת 2016 התחלתי להשקיע בשוק הנדל"ן של קליבלנד, אוהיו. לטעמנו הנתונים הכלכליים באזור מובילים לכך שמדובר באחד האזורים האטרקטיביים ביותר היום בארה"ב להשקעות נדל"ן. אנו משוכנעים כי בעזרת שיתוף פעולה שיצרנו עם אחת מחברות הנדל״ן המובילות באזור, אנו והמשקיעים שלנו יכולים להשקיע שם בביטחון ולהרוויח תשואות נאות ביותר.

במהלך השנים פנו אלי רבים שרצו להשקיע איתי. את רוב הבקשות דחיתי מכיוון שמדובר בנושא סבוך, לא פשוט לניהול ובעל השלכות רבות – עיקרן כלכליות. לאור הבקשות רבות, ולאחר שהתנסיתי וחקרתי את התחום והתמחיתי בו מספר רב של שנים, החלטתי להשיק את אר בריבוע.

באמצעות אר בריבוע תוכלו להשקיע איתי, ולנצל את הניסיון הרב שצברתי, והכל על מנת להשיג תשואות גבוהות ואטרקטיביות. ההזדמנויות עדיין שם. נותר רק למצוא ולנצל אותם. וזו מטרתי. באר בריבוע אשקיע אתכם, אנהל את ההשקעה עבורכם, ובעיקר ארוויח רק אם אתם תרוויחו.

רוברט רבין

יליד מונטריאול, קנדה: יזם פרויקט אר בריבוע

בשנים האחרונות צבר ניסיון בעשרות עסקאות נדל"ן מוצלחות בפלורידה לאחר פרוץ משבר הנדל"ן הגדול בארה"ב. בתחילה באזור מיאמי ולאחר מכן במרכז פלורידה.

לרוברט ניסיון עשיר בבנקאות ובהשקעות בשווקים בינלאומיים. שנים רבות עסק רוברט בתחום הפיננסי, במסגרת חברה משפחתית המתמחה בייעוץ למשקיעים פרטיים ומוסדיים, ניהול תיקי השקעות הממוקדים באפיקים סולידיים ובהקמת וניהול קרנות נאמנות. בין היתר עסק בגיוס לקוחות חדשים ברחבי העולם ושמירה על קשר עם לקוחות מנוהלים.
בעבר עסק רוברט בתחום המשפטי, תוך התמקדות בתחומי החוזים ותכנון ובנייה. כמו כן התמחה בתחום הגישור בתחום האזרחי עסקי, ובהכשרת מגשרים חדשים.

 

בוגר תואר שני במשפטים, LLM, המסלול האקדמי המכללה למנהל.

בוגר תואר ראשון במדע המדינה, BA, אוניברסיטת תל אביב.

בוגר תואר ראשון במשפטים, LLB, המכללה האקדמית למשפטים רמת גן.

1b79bd52-9bd5-495c-b0da-2fe35ccac30e
מועניינים לקבל מידע נוסף?

צרו איתנו קשר ונשמח לסבר לכם עוד על מיזם אר בריבוע