מה גורם ללקוחות של אר בריבוע להיות מרוצים?

הלקוחות שלנו שמחים לשתף

"ליוויתי את רוברט לביקור באורלנדו וראיתי את המקצוענות של מנהלי המיזם. לא פשוט לסמוך על אנשים שישקיעו עבורך את החסכונות שלך. עם החבר׳ה של אר בריבוע אני יודע שאני יכול לישון בשקט ושאני בידיים טובות ואמינות"

גבי, עו"ד מאילת ומשקיע בקבוצת השקעה בנדל"ן בארה"ב של אר בריבוע

לקוחות מרוצים ששמחים להמליץ לכם לקחת חלק בקבוצות משקיעים בנדל"ן בארה"ב. הנה מספר סיבות שכנראה גרמו לכך:

התאמה אישית –

השקעה בנדל"ן בארה"ב היא צעד משמעותי הכרוך בהימור מסוים. המשקיע נדרש להוציא מכיסו סכום לא מועט אשר לא יהיה נזיל בטווח הקרוב, אף שהסיכון בהשקעת נדל"ן נחשב נמוך מאשר השקעה בבורסה הוא עדיין גבוה יותר מאשר כסף השוכב בבנק, ולכן חשוב לעשות הכול כדי להקטינו. אר בריבוע בנתה מודל השקעות המאפשר לך להשקיע ביחידות של 30,000 דולר ולהיות חלק מקבוצה של עד 35 משקיעים שביניהם נמצאים גם אנשי אר בריבוע עצמם. דבר שבהחלט מחזק את הביטחון שאתה אכן משקיע עם חברה שלא רק מדברת אלא גם שמה את כספה באותה השקעה שהיא מציעה לך.

לא מעט מומחים להשקעות כמו וורן באפט ממליצים בחום להשקיע בנדל"ן בארה"ב בעת הזאת. אלא שההשקעה צריכה להיות מחושבת. אחד הדברים החשובים בנושא השקעות הוא התאמה אישית למשקיע. עם אר בריבוע אתה יכול לבחור לקנות יחידת השקעה אחת או יותר ובכך לבחור את הסיכון והסיכוי שמתאימים לך.

שותפות עם בעל ניסיון –

בארה"ב הרווח הצפוי עתיד להתקבל בשני מישורים: ההכנסות מדמי השכירות ומכירת הנכס בעתיד. השקעה בנדל"ן בארה"ב דורשת תעוזה אך כאשר אתה מלווה במי שמשקיע בארה"ב כבר כ- 10  שנים, רוברט רבין העומד בראש אר בריבוע, ובהצלחה רבה, בעל קשרים והכרות עם השוק המקומי, ויתרה מכך, אתם שותפים בהשקעה, אין סיבה שלא תצליחו. "אין יותר מקצוענים וישרים מהם בתחום. בהצלחה לכולנו!" כתב משקיע נוסף מקבוצת המשקיעים של אר בריבוע על משה ורד, עוזי יהודה ורוברט רבין, העומדים מאחורי מיזם אר בריבוע.

היתרון הראשון והעיקרי בהשקעה דווקא בנדל"ן אמריקאי הוא מחירי הנדל"ן הנמוכים בארה"ב. בישראל מחירי הנדל"ן נחשבים יקרים לא רק ביחס לארצות הברית, אך בעקבות משבר הנדל"ן מחירי הדירות בארה"ב הגיעו לשפל של ממש. אך כפי הנראה הם לא יישארו נמוכים לאורך זמן אלא צפויים לעלות בעתיד הקרוב או הרחוק, מה שמעלה את כדאיות ההשקעה.  

ידע, קשרים והבנה –

רוברט רבין, הגיע לארה"ב כמשקיע פרטי, מיד לאחר משבר ה – סאב פריים ב – 2008, הוא זיהה את פוטנציאל הרווחים הטמון במדינה שעברה משבר בסדר גודל כזה. בניגוד לישראל, ארה"ב היא מדינה מאוד גדולה וההתאוששות מהמשבר היא הדרגתית ומשתנה בין האזורים, אם הקבוצות הראשונות של אר בריבוע השקיעו במרכז פלורידה ולאחר מכן בקליבלנד, אוהיו, כיום זיהה רוברט פוטנציאל דווקא בדטרויט מישיגן ושם הוא משקיע עם קבוצת המשקיעים הבאה.

האמריקאים אט אט מתאוששים מהמשבר הכלכלי. ככל שמצבם ישתפר כך הם ירצו יותר לרכוש נכס משל עצמם. צריך לזכור שאנשים רבים בארה"ב שלא החזירו את ההלוואה בתקופת המשבר אינם יכולים כרגע לקבל משכנתה, אך ברגע שיתאפשר להם הם יתעניינו ברכישת נדל"ן וכך הביקוש יעלה. לא מעט מומחים לנדל"ן טוענים שמדובר בהזדמנות של פעם בחיים להשקיע בצורה מוצלחת כל כך בנדל"ן. כמו כן בעקבות המשבר אנשים רבים בארה"ב איבדו את ביתם ואין להם ברירה אלא לגור בשכירות. גם התנאים לקבלת משכנתה בארה"ב הוחמרו, מה שמעלה את הביקוש לשכירות. בקבוצות המשקיעים של אר בריבוע, אתה נהנה מתשואה המורכבת הן מהשכרה הנכס במשך קרוב לשלוש שנים והן מהתמורה לאחר מכירתו בתום שלוש שנים.

שקיפות, הקטנת הסיכונים ושותפות הוגנת –

משקיעי אר בריבוע מקבלים דו"ח מצב על השקעתם בכל שישה חודשים כך שהם נמצאים כל הזמן בתמונה. שקיפות ואמינות מקובלים בנושא הנדל"ן בשוק האמריקאי ואר בריבוע נוהגת על פי כללים אלה גם עם שותפיה להשקעה.

חשוב לדעת שאת כל הסיכונים ניתן להקטין במידה ניכרת באמצעות תכנון נכון וליווי מקצועי. קנייה באמצעות מיזם אר בריבוע המכירה את שוק הנדל"ן בארה"ב בהחלט מתאימה לכל מי שאינם מכירים את השוק המקומי בארה"ב. אר בריבוע מתמצאים בהבדלים שבין המדינות והמחוזות השונים,  הם בקיאים בחוקים ובמסים הקשורים לנדל"ן בארה"ב ויש להם קשרים.

אנשי אר בריבוע נכנסים כשותפים בכל קבוצת משקיעים שהם עומדים בראשה אך הם אינם גובים דמי ניהול. בתום שלוש שנים, נכס הנדל"ן נמכר וכל חמישה אחוזי התשואה הראשונים שנצברו בגינו מתחלקים בין משקיעי הקבוצה. רק כל תשואה מעבר לכך מתחלקת בין המשקיעים למיזם אר בריבוע.

מועניינים לקבל מידע נוסף?

צרו איתנו קשר ונשמח לסבר לכם עוד על מיזם אר בריבוע